Vi har flere forretningsområder, hvor konsulent i dag står for majoriteten av vår forretning, samtidig som vi jobber med produktutvikling og kan på den måten tilby «the best of both worlds» til våre ansatte.
Man kan sitte ute hos en av de store kundene våre i et moderne skyprosjekt, eller sitte in-house å jobbe med innovative produkter som vi fortløpende lanserer ut i markedet. Vårt siste eksempel på produkt er Skyworker, en løsning for feltarbeidere og prosjektledere. Produktet ble laget fra A til Å internt, hvor UX, utvikling, prosjektledelse og test har vært sentrale komponenter. Læringen en slik prosess gir, er uvurderlig for våre ansatte.
Vi brenner for teknologi og brukeropplevelser, og har eksperter på alt fra utvikling og brukeropplevelse til arkitektur, test og prosjektledelse.
Det som kjennetegner oss på tvers av fagområdene våre er fokus og kompetanse på moderne skyteknologi og talentutvikling.