Her er en oversikt over alle faddere i fadderukene 2021. Om du ønsker å komme i kontakt med noen kan det gjøres her, høre med noen som kjenner vedkommende, eller snakke med noen i velkom.
B1
Mia Bjørndal
Thea Kvinnegard
Sondre Aune Stokke
Magne Slåtsveen
Haavard Brummenæs
Henrik Moe Wæhre
David Lekve
B2
Synne Ødegaard
Quynh-Anh Nguyen Pham
Steffen Hæren
Hallvard Henriksen
Øystein Tveit
Øystein Martinussen
B3
Victoria Simensen
Idunn Stabell
Victoria Biering
Tor Madsen
Emil Gillingham Aukner
Christian Garmann Sørli
Vegard Bruås Vognstølen
Martin Dragset Lie
B4
Kine Kai Moe Holthe
Ingeborg Reidarsdotter Hirsti
Mathias Gunnarshaug
Eivind Dalholt
Jakob Keller
Jørgen Hoel Lund
Mathias Tørhaug
Odin Strand Gladsø
B5
Kaja Askeland Gabrielsen
Karen Seim Midtlien
Johan Solbakken
Eivind Midtbø Øyulvstad
Kasper Rødbotten Foss
Jørgen Johannesen
B6
Isabel Rosenvinge
Julie Lervåg Breivik
Sindre Østby
Simen Sagholen Førrisdal
Brage Hagemann Brataas
Ola Horg Jacobsen
B7
Victoria Kallerud
Cathrine Libæk
Helena Dypvik Skants
Magnus Rødseth
Sebastian Sole
Julian Grande
B8
Ida Matre
Mats Klevstad
Egil Hagen
Are Saltnes Tømmerås
Sebastian Hegreberg
Mathias Schulstok
Frank William Daniels
B9
Daniel Axlid
Martin Skatvedt
Gerhard Gustavsen
Simon Nymo
Ivar Stende Simonsen
Peshwas Mofak
Sara Pedersen
B10
Maiken Lie
Rebecca Ruud
Erlend Sorknes
Felix Berner
Henrik Skog
Pravin Thevakan
Thomas Hasvold Adam
B11
Carolina Gunnesdal
Mari Lehne
Sunniva Bjerke
Karan Singh
Mattis Hembre
Casper Armtrup
Tage Munthe
Torstein Olsen
B12
Linn Holst-Dyrnes
Hanna Meland Vestvik
Silviu Catalin Mihai
Mats Ellingsen
Mats Thoresen Nylander
Marcus Stephan Nordal
M1
Andreas Amundsen
Magnus Holtet
Kristoffer Nyvoll
Øyvind Schjerven
Anhkha Vo
Johanne Tronstad
Mathias Fossum
Carl Smestad
M2
William Andersson
Hanne Brynildsrud
Elias Sagmo Larsen
Erlend Syndøy
Torkjell Romskaug
Anniken Syvertsen
M3
Jonathan Brooks
Erik Skår
Karl Petter Aubert
Fredrik Butler Wang
Andreas Winther Moen
M4
Alis Wiken Wilson
Marius Sjøberg
Sander Bjerklund Lindberg
Anders Bergersen
Eivind Solberg Rydningen
Thomas Ramirez
M5
Andreas Naterstad Digernes
Ola Plassen
Espen Gudmundsen
Andreas Rimolsrønning
Bendik Brunvoll
M6
Nikolai Mork
Klara Schlüter
Halvor Bakken Smedås
Aksel Hjerpbakk
Marcus Joar Hauge
Abenayan Ketheeswaran
Anders Hoelseth Rebner
Har du funnet en feil på nettsiden? Ta kontakt med Utviklingsteamet
992 548 045 (OrgNr)
kontakt@online.ntnu.no
okonomi@online.ntnu.no
454 61 372
Besøksadresse
A-blokka, A4-137
Høgskoleringen 5
NTNU Gløshaugen
Post og Faktura
Online Linjeforening
Sem Sælandsv. 9
7491 Trondheim